PALGAZ, 2021 YILI YATIRIM PLANLARINI TAMAMLADI

PALMET Şirketler Grubu’nun Gebze, Dilovası, Çayırova ve Darıca’ya gaz arzı sağlayan doğal gaz dağıtım şirketi PALGAZ, 2021 yılı yatırım planlarını tamamlıyor.

PALMET Enerji Gaz Grup Başkanı Tamer Sönmez, Gebze bölgesindeki çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, “260 bini aşkın müşterimizi doğal gaz konforu ve ekonomisiyle buluşturduk. 2021 yılı içerisinde yaklaşık 170 km doğal gaz hat imalatı yaptık” dedi. Sönmez, PALGAZ’ın Gebze’nin kuzey köylerine gaz arzı sağladığını ifade ederek, “Ahatlı, Tepemanayırı, Duraklı, Elbizli ve Hatipler köylerini doğal gazla buluşturduk. Çalışmaların devam ettiği Mudarlı köyüne Aralık ayı son itibarıyla gaz arzı sağlamayı planlıyoruz. Muallimköy’deki Bilişim Vadisi’ndeki RMS-A inşaatı devam ediyor.

“ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ”

PALMET Enerji Gaz Grup Başkanı Tamer Sönmez, 260 bini aşkın müşteriyi doğal gaz ekonomisi ve konforu ile buluşturduklarını belirterek, “Müşterilerimiz için güvenilir, ulaşılabilir ve çözüm odaklı bir şirket olarak müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yatırımlarımızla kent için değer yaratırken sayısal alt yapımızı da geliştirerek müşterilerimizin uzaktan erişim işlemleriyle en iyi hizmeti almasını sağlıyoruz” dedi.

Doğalgaz Acil 187
Çağrı merkezi 444 82 25
Doğalgaz Acil 187
Çağrı merkezi 444 82 25